Marokko getroffen door aardbeving: geef nu!
Op vrijdag 8 september 2023 rond middernacht werd Marokko getroffen door een krachtige aardbeving met een kracht van 7.2 op de Schaal van Richter. Inmiddels zijn er meer dan 2.800 doden te betreuren, raakten ruim 2.500 mensen gewond en worden veel mensen nog vermist. Tearfund komt in actie!
Tearfund heeft via haar internationale netwerk de mogelijkheid om via een lokaal aanwezige christelijke organisatie* noodhulp te verlenen.
We bieden de getroffen bevolking tijdelijk onderdak, bescherming tegen de komende kou en hygiënemiddelen.
Help mee
Via het Noodhulpfonds kan Tearfund direct in actie komen in crisissituaties. Jouw bijdrage maakt het mogelijk om binnen een dag noodhulp te starten. Wil je bijdragen aan noodhulp na rampen, hongersnoden en conflicten? Geef aan het Noodhulpfonds van Tearfund. Met jouw steun kunnen we hulp bieden aan mensen in acute nood wereldwijd.
Ons medeleven gaat uit naar alle slachtoffers, hun familie en nabestaanden. Laten we hen gedenken in onze gebeden en bidden dat zij kracht en troost mogen ervaren in deze zware tijd. Laten we ook bidden voor kracht en bescherming voor alle hulpverleners en vrijwilligers die ter plaatse zijn.
Mocht er voldoende geld zijn ontvangen voor het noodhulpprogramma van ons in Marokko, dan zal jouw gift worden besteed aan andere noodhulpprojecten van Tearfund.
* Om veiligheidsredenen kunnen wij deze organisatie niet bij naam noemen.