Het is bijna niet te geloven, maar de oorlog in Syrië is tien jaar aan de gang. Een jubileum waar we liever niet bij stil zouden staan… Help jij een Syrische familie een nieuw begin te maken?
Ja, ik geef voor Syrische families
Na tien jaar oorlog is Syrië kapotgeschoten, verscheurd en lamgelegd. De voedselproductie staat stil, honger en ziekten liggen op de loer. Veel inwoners zijn gevlucht naar een van de buurlanden of het Westen. Achtergebleven Syriërs leven in extreme armoede.
Tegelijk gebeurt er iets heel bijzonders: boerenfamilies keren terug naar West-Syrië. Ze hebben veel kennis over duurzame landbouw en willen weer voedsel gaan verbouwen. Maar er is ook een probleem: hun zaaigoed, gereedschap, schuren en kassen zijn beschadigd of verloren gegaan. Ze staan met lege handen!
Daar willen we samen met jou verandering in brengen: met jouw gift kunnen we deze boerenfamilies weer van materialen voorzien waarmee ze voedsel kunnen verbouwen. Deze materialen maken daadwerkelijk een wereld van verschil!
Laten we deze Pasen een wereld van verschil maken voor Syrische gezinnen.
Alvast bedankt!
Uw gift stelt Tearfund in staat dit project uit te voeren.