Deel je mening!

Meer dan 2,5 miljoen mensen gaan in Nederland regelmatig naar de kerk. Zij geloven niet alleen in Jezus, maar ook in het samen beleven van geloof. De kerk is niet een gebouw, maar een groep mensen met een gemeenschappelijke missie. Het zijn mensen die trots zijn op die eigen gemeente, die op eigen kracht initiatieven ontplooit. Die kracht zien wij ook bij de kerken in de landen waar wij werken. Want Tearfund ondersteunt kerken wereldwijd om armoede in hun eigen buurt aan te pakken. De kerk die geroepen is om op te staan tegen sociaal onrecht. 

Wat is de kracht van jouw kerk? Doe mee aan de Nationale Kerken Enquête 2025 en maak kans op mooie prijzen. Zoals tickets voor de Wereldwijstour van Trinity of de Ameezing Grace tour met Pearl Jozefzoon.

Doe mee!

Afbeelding
Kerk & Community

Kerk & Gemeenschap

Kerken vormen het hart van ons werk. In binnen- en buitenland werken we met de kerk om verschil te maken, omdat we geloven in de kracht van de kerk.